Linia produkcyjna

  • GUANGZHOU FANGBANG MACHINERY CO,.LTD linia produkcyjna producenta

Guangzhou Fangbang Machinery Equipment Co., Ltd. została założona w 2009 roku i została zrestrukturyzowana w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 2014 roku. Siedziba główna znajduje się w dzielnicy Huangpu w Kantonie i posiada dział sprzedaży, dział handlu zagranicznego, fabrykę montażową, magazyn produktów, dział konserwacji i inne działy, a także jako oddział sprzedaży i serwisu Haikou.Obecnie zatrudnia ponad 50 pracowników.

 

Głównymi produktami firmy są młoty hydrauliczne, młoty podwodne oraz części do młotów i osprzęt wielofunkcyjny dla Shuishan, Furukawa, Engineers i Dongkong.Jednocześnie specjalne urządzenia do różnych warunków pracy można dostosować do wymagań środowiska operacyjnego klienta.

 

Nasze główne marki: Młot łamający Warrior YSB, młot łamający BENMAWA, młot łamający inżyniera Hengyi itp.

 

OEM / ODM

Jednocześnie jest agentem następujących głównych marek:

Generalny agent zewnętrznego młota hydraulicznego w prowincji Guangdong

Yantai Juxiang Attachment General Agent w prowincji Guangdong

Super pręt wiertniczy Montebell Generalny agent Guangdong

Dystrybutor młotów hydraulicznych Dirk w Hainan

Młot hydrauliczny Dirk jest generalnym przedstawicielem Jiangxi Ganzhou.

R & D

Po latach ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia kompleksowej jakości pracowników, firma stała się wiodącym przedsiębiorstwem w krajowym przemyśle młotów hydraulicznych i od wielu lat jest mistrzem sprzedaży w prowincji Guangdong.Produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie, budując dobry wizerunek firmy i tworząc niezwykle wpływową międzynarodową markę.

Traktujemy uczciwe zarządzanie jako naszą filozofię i nalegamy na korzystanie z usług, aby zaimponować i utrzymać sentyment klientów.Biorąc pod uwagę jakość jako koło ratunkowe przedsiębiorstwa i biorąc jakość na pierwszym miejscu jako koncepcję rozwoju, stworzymy kompleksową obsługę dla klientów.Dzięki kompletnemu systemowi kontroli jakości i sieci obsługi posprzedażowej kładziemy nacisk na źródło jakości i ściśle kontrolujemy jakość samodzielnie wykonanych części oraz proces produkcyjny pod kątem produkcji.

Zostaw wiadomość